Kontakt

Jeśli posiadasz ciekawe informacje dotyczące Krzysztofa Kieślowskiego, chcesz pomóc w dalszym rozwoju serwisu, chcesz o coś zapytać lub znalazłeś błąd, nie zwlekaj tylko napisz do nas czym prędzej.

W przypadku listów o treści „czy moglibyście mi przysłać materiały na temat XYZ, ponieważ muszę o tym napisać pracę?” pragniemy odpowiedzieć od razu:

Czy wiesz dlaczego dostałeś(aś) do napisania taką pracę? Po to aby czegoś się nauczyć. Także tego, iż nic nie przychodzi samo, podane na tacy i najczęściej trzeba cierpliwie poszukać w bibliotece.

Innymi słowy: jeśli nie ma danego materiału umieszczonego na łamach serwisu, to pewnie również nie mamy go przygotowanego.

A poza tym nie wiemy skąd można zdobyć oraz gdzie obejrzeć filmy reżysera. Nie jesteśmy również znawcami tematów maturalnych i nie pomożemy nikomu w napisaniu wypracowania. Mamy duży szacunek dla osób, które do nas piszą. Szacunkiem darzymy również upływający czas i właśnie z tego powodu napisaliśmy te słowa.

 
__
Rafał Toborek

Możliwość komentowania została zablokowana.

    Zapisz się na newsletter, aby dostawać powiadomienia o nowych wpisach wprost na swoją skrzynkę e-mailową. Nie udostępnimy nikomu Twojego adresu.
  • Archiwum

  • Kategorie

  • Do poczytania

  • Komentarze

  • Chmura tagów